تبلیغات
مهاباد شهر ادب و هنر

مهاباد شهر ادب و هنر

» reyeryer ( یکشنبه 23 تیر 1392 )
» اس ام اس روزانه ( چهارشنبه 19 تیر 1392 )
» اولترابوک چیست؟؟؟ ( چهارشنبه 19 تیر 1392 )
» دلایل نامگذاری برخی سایتها و شركتهای مهم !! ( چهارشنبه 19 تیر 1392 )
» در iOS 7، آیفون را با حرکت سر خود هدایت کنید ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» تا به حال دوربین عکاسی ۸۷۰ مگاپیکسلی دیده‌اید؟ ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» با رایانه‌ای که کند شده چه کار کنیم؟ ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» 3 برنامه کاربردی برای یادگیری زبان در تلفن های همراه + لینک دانلود ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» نسخه جدید فایرفاکس با قابلیت چت ویدیویی و گرافیک سه بعدی ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» قابلیتی فوق العاده در اینترنت اکسپلورر ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» تنها چهار شرکت مجوز ارایه‎ی خدمات وایمکس دارند ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» مایکروسافت چه سیستم عاملی را برایمان تدارک دیده است؟ ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» توصیه‌‌هایی برای استفاده از خدمات بانکداری‌الکترونیکی ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» ارائه خدمات از ما اورژانس كامپیوتر. ( یکشنبه 2 تیر 1392 )
» دور دنیا در هشت ثانیه! ( چهارشنبه 29 خرداد 1392 )
تبلیغات

شهرک سلامت زاگرس مهاباد

نویسنده: كامل سلیمانی دوشنبه 18 بهمن 1389

مجموعه شهرک سلامت زاگرس مهاباد مجموعه ای است به مساحت 18 هکتار  شامل یک بیمارستان پیشرفته - هتل چهار ستاره و استخر و آب درمانی مجهز با تمام امکانات در فاز اول و مسکونی پرسنل و پزشکان - مرکز تجاری - موزه - مرکز تحقیقاتی پزشکی - مکانهای ورزشی  و پارکینگ طبقاتی و...... در فاز دوم  می باشد.

هدف مجموعه سلامت زاگرس :
ارائه خدمات پیشرفته عرصه سلامت ودرمان نوین به مردم شریف شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی وشمال استان کردستان وپوشش اهداف گردشگری درمانی کشورهای همجوار وسایر متقاضیان در حد استانداردهای بین المللی میباشد

اسامی هیأت امناء مالی شهرستان مهاباد

به ترتیب حروف الفبا :

1 ـ کریم ابراهمیان ـ کارمند

2 ـ جعفر ابریشمی ـ پزشک متخصص جراحی عمومی

3 ـ اسماعیل بهنام ـ مهندس ساختمان

4 ـ سعید حبیب‌زاده بوکانی ـ پزشک متخصص جراحی عمومی

5 ـ حاج‌رضا سواری ـ کارآفرین و مدیرعامل شرکت کیوان‌مرغ مهاباد

6 ـ توفیق صدیقی ـ دندانپزشک

7 ـ منصور مرزنگی ـ کارمند

8 ـ حاج حسین مولودی ـ دبیر بازنشسته ( ساکن شهرستان نقده )

9 ـ رحیم مولودی ـ پزشک متخصص بیهوشی و مراقبت‌های ویژه ـ مدیرعامل

10 ـ حمید نادری ـ پزشک متخصص بیهوشی و مراقبت‌های ویژه

اسامی هیأت امناء مرکز استان ( ارومیه ) متعاقباً اعلام خواهد شد .

دکتر عبدالرحیم مولودی در سال 1340 در حومه شهر مهاباد متولد شد . تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در شهر مهاباد به پایان رساند و در سال 1359 در رشته اقتصاد اجتماعی دیپلم گرفت و در سال 1362 در اداره امور اقتصادی و دارایی مهاباد استخدام شد. در سال 1367 در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شد.

فروش سهام
 

شرایط مشارکت و فروش سهام شرکت شهرک سلامت زاگرس مهاباد

  مرحله اول :‌

  موسس و بانی طرح دكتر عبدالرحیم مولودی اهل مهاباد بوده و دوره تحصیل پزشكی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشكی تهران طی نموده است . ایشان در راه تكمیل ایده احداث شهرك سلامت زاگرس مهاباد از راهنمایی پیشكسوتان علم پزشكی  در مهاباد و تهران بهره زیادی گرفته است . هدف ایجاد مجموعه پاسخ گویی به نیاز های در مانی پیشرفته مردم نه شهر جنوب استان آذر بایجان غربی و چند شهر شمال استان كردستان و پوشش توریسم در مانی كشور های همجوار استان خصوصا تركیه و عراق می باشد .

مشاورین پرو‍ژه و مطالعات میدانی موید این واقعیت است كه دو میلیون نفر از جمعیت شهرهای یاد شده  در شمال غرب كشور برای تامین نیاز های درمانی پیشرفته خود به شهر های بزرگتر ی همچون ارومیه ، تبریز و تهران مراجعه می نمایند  كه اگر به جمعیت یاد شده  گردشگران درمانی كشورهای همسایه به خصوص شمال عراق و جنوب تركیه را اضافه نماییم ضرورت انجام پروژه بیش از پیش آشكار خواهد شد .

اكنون ضمن تقدیر و تشکر از استقبال اغلب همشهریان و ساكنین شهرهای همجوار مهاباد از ایده احداث شهرک سلامت زاگرس مهاباد در جهت تنویر اذهان عموم به استحضار می‌رساند که :

مؤسس پروژه با وجود تهیه 178 هزار و 155 متر مربع زمین محل احداث طرح و انجام مطالعات پایه وتهیه نقشه‌های معماری فاز اول پروژه به مساحت حدود 39 هزارمترمربع ، و تهیه مجوز های قانونی احداث شهرك یاد شده شامل : یک باب بیمارستان پیشرفته و یک مجموعه آب‌درمانی ( هیدروتراپی ) و یک هتل چهارستاره مدرن و اخذ پروانه ساخت سه ساختمان یاد شده از شهرداری  مهاباد ، به پیشنهاد مشاور مالی پروژه در جهت جلب اعتماد سرمایه‌گذاران محترم ، عده‌ای از اشخاص خوشنام شهر مهاباد و شهرهای همجوار از صنف پزشکان و سایر اقشار جامعه پا پیش گذاشته و وظیفه هیأت امناء مالی مجموعه  را در دو شهر مهاباد و ارومیه پذیرفته اند .

طبق مفاد تفاهم‌نامه فیمابین مدیرعامل شهرک سلامت زاگرس مهاباد و هیأت امناء مالی هر دو شهر و درجهت شفافیت موضوع مراتب زیر جهت اطلاع عموم سرمایه‌گذاران و شهروندان محترم به‌استحضار می‌رسد :

1 ـ طبق برآورد مشاور مالی شرکت تهران ملل قیمت تمام شده پروژه به تاریخ مهرماه 1387   مبلغ 423993 میلیون ریال برآورد گردیده است كه با احتساب سایر موارد قیمت تمام شده كل پرو‍ژه به مبلغ 425000  میلیون ریال تقویم گردیده است .

2 ـ قیمت تمام شده پروژه شامل احداث هر سه ساختمان ( بیمارستان ـ آب‌درمانی و هتل ) طبق پروانه شهرداری مهاباد به شماره و تجهیز طبق موارد مندرج در توجیه فنی و اقتصادی پروژه تهیه شده وسیله شرکت مشاور مالی تهران ملل و زمین فاز اول پروژه می‌باشد .

3 ـ احداث فاز یک پروژه با اولویت بیمارستان و سپس هتل و سپس آب‌درمانی صورت خواهد پذیرفت یعنی درصورت عدم اطمینان از اتمام یکی از ساختمانها ، عملیات احداث دیگری شروع نخواهد شد .

4 ـ ارزش هر سهم پروژه ( یک از چهل و دو هزار و پانصدم پروژه ) معادل یک میلیون تومان تعیین گردیده  است .

5 ـ بمنظور مشارکت سرمایه‌گذاران محترم اعم از پزشکان و سایر اقشار و صنوف ، حسابهای مشترک فیمابین شهرک سلامت زاگرس مهاباد و هیأت امناء مالی در بانکهای خصوصی و دولتی افتتاح خواهد شد که از میان هیأت امناء دو نفر به انتخاب خودشان و از طرف دیگر مدیرعامل شهرک سلامت زاگرس مهاباد حق امضاء خواهند داشت وهرگونه صدور چک و نقل و انتقال مالی حسابهای یادشده با سه امضاء مذکور انجام خواهد پذیرفت .

6 ـ طبق تفاهم‌نامه مدیرعامل شهرک سلامت زاگرس مهاباد و هیأت امناء مالی میزان سهام واگذاری دراین مرحله   چهارده هزار سهم ( 14000 سهم ) خواهد بود و صاحبان حساب اعم از هیأت امناء و مدیرعامل شهرک سلامت زاگرس مهاباد حق هیچگونه برداشتی تا رسیدن مجموع واگذاری سهام به سقف چهارده هزار سهم نخواهند  داشت .

7 ـ چنانچه از زمان افتتاح حسابها لغایت دهم اردیبهشت ماه سال 1389 یا قبل از آن ، کل فروش سهام به  حد نصاب (‌ چهارده هزار سهم ) برسد ، شهرک سلامت می‌تواند درخواست شروع عملیات اجرایی نموده و هیأت امناء مالی تنخواه‌گردانی به مبلغ پانصد میلیون تومان به شرکت شهرک سلامت تحویل می‌دهد و پس از هزینه نمودن این مبلغ و تسلیم مدارک و صورت‌هزینه به هیأت امناء ، هیأت مذکور به همین ترتیب مبالغ را در اقساط پانصدمیلیون تومانی و درصورت لزوم یک میلیارد تومانی به شرکت شهرک سلامت پرداخت خواهد نمود .

8 ـ غیراز کنترل و بررسی صحت اسناد مالی وسیله حسابداری شرکت ، یک حسابدار خبره نیز به هزینه شرکت              برای هیأت امناء مالی استخدام خواهد شد تا اسناد مالی را در مرحله بعد از حسابداری و امورمالی شهرک حسابرسی و صحت و سقم آن را بررسی و اعلام نماید .

9 ـ درآخر سال مالی یک شرکت حسابرسی مستقل ، مسائل مالی شرکت را حسابرسی خواهد نمود .

10 ـ شش ماه بعد از شروع عملیات اجرایی ، شرکت شهرک سلامت زاگرس مهاباد ازطریق اقدامات قانونی ثبت شرکتها ارزش هرسهم شرکت را به مبلغ یک میلیون تومان ارزش اسمی و تعداد سهام کنونی را به   چهل و دو هزار و پانصد سهم ارتقاء داده و پس از اتمام کارهای قانونی ، اوراق سهام قانونی و ثبت شده به سهامداران محترم تحویل خواهد شد . بدیهی است قبل از تحویل سهام قانونی ، سهامداران محترم نسخه‌ای از فیش بانکی و تأییدیه سرمایه‌گذاری به امضاء مدیرعامل و دو نفر از هیأت امناء مالی و مهر شرکت  دریافت خواهند نمود .

11 ـ آخرین مهلت فروش سهام مرحله اول آخر اردیبهشت ماه 1389 می‌باشد یعنی طبق تفاهم‌نامه چنانچه لغایت تاریخ یادشده فروش سهام به حد نصاب چهارده هزار سهم نرسد ، به منظور جلوگیری از خدشه‌دار شدن اعتماد سرمایه‌گذاران محترم و حفظ شأن شهرک سلامت زاگرس مهاباد ، شرکت پس از اخذ مجوز از  هیأت امناء مالی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عزیزانی که در ایده احداث شهرک سلامت زاگرس مهاباد با ما هم‌عقیده شده‌اند ، سرمایه‌گذاران محترم را به بانکهای عامل اولیه معرفی نموده تا مبلغ سرمایه‌گذاری شده را به اضافه سود سپرده‌گذاری کوتاه‌مدت در بانک مربوطه دریافت نمایند که به منزله تسویه حساب  خواهد بود .

12 ـ در مرحله دوم فروش اوراق سهام ، دعوت به مشارکت وسیله خود شرکت شهرک سلامت زاگرس مهاباد صورت خواهد پذیرفت .

با تشكر  هیات امنا مالی  و مدیر عامل شهرك سلامت زاگرس مهاباد


ادامه مطلب ... نظرات :


نظرسنجی

سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟


صفحات جانبی
نویسندگان
کلمات کلیدی

آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما  • طراحی قالب توسط پارس تولز
  • ParsTools.Com
.CopyRight © 2010 - 2011 mahabadsamcm Group , All Rights Reserved ©