تبلیغات
مهاباد شهر ادب و هنر

مهاباد شهر ادب و هنر

» reyeryer ( یکشنبه 23 تیر 1392 )
» اس ام اس روزانه ( چهارشنبه 19 تیر 1392 )
» اولترابوک چیست؟؟؟ ( چهارشنبه 19 تیر 1392 )
» دلایل نامگذاری برخی سایتها و شركتهای مهم !! ( چهارشنبه 19 تیر 1392 )
» در iOS 7، آیفون را با حرکت سر خود هدایت کنید ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» تا به حال دوربین عکاسی ۸۷۰ مگاپیکسلی دیده‌اید؟ ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» با رایانه‌ای که کند شده چه کار کنیم؟ ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» 3 برنامه کاربردی برای یادگیری زبان در تلفن های همراه + لینک دانلود ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» نسخه جدید فایرفاکس با قابلیت چت ویدیویی و گرافیک سه بعدی ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» قابلیتی فوق العاده در اینترنت اکسپلورر ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» تنها چهار شرکت مجوز ارایه‎ی خدمات وایمکس دارند ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» مایکروسافت چه سیستم عاملی را برایمان تدارک دیده است؟ ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» توصیه‌‌هایی برای استفاده از خدمات بانکداری‌الکترونیکی ( پنجشنبه 6 تیر 1392 )
» ارائه خدمات از ما اورژانس كامپیوتر. ( یکشنبه 2 تیر 1392 )
» دور دنیا در هشت ثانیه! ( چهارشنبه 29 خرداد 1392 )
تبلیغات

رسوایی اخلاقی ملکه زیبایی آلاسکا+تصاویر

نویسنده: كامل سلیمانی چهارشنبه 28 فروردین 1392
رسوایی اخلاقی ملکه زیبایی آلاسکا+تصاویر
 
فرماندار 49 ساله سابق "آلاسکا" زندگی شخصی جالب توجهی داشته است، به طوری که به گزارش راشاتودی، "تاد پالین" "Todd palin"، همسر سارا از دست رسوایی‌های پیاپی خانم پالین به ستوه آمده و شایعه جدایی آن‌ها در رسانه‌های خبری منعکس شده است. رسوایی‌های پیاپی "سارا پالین" به حدی بوده است که همسر خود را به ستوه آورده و تقاضای طلاق کرده است.

 سارا پالین، سیاستمدار زن سرشناس آمریکایی است که در "انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا" در سال ۲۰۰۸ به عنوان معاون اول "مک‌کین" "McCain" نامزد"حزب جمهوری‌خواه" بود. 

فرماندار 49 ساله سابق "آلاسکا" زندگی شخصی جالب توجهی داشته است، به‌طوری که به گزارش راشاتودی، "تاد پالین" "Todd palin"، همسر سارا از دست رسوایی‌های پیاپی خانم پالین به ستوه آمده و شایعه جدایی آن‌ها در رسانه‌های خبری منعکس شده است.


لیست بلند بالای "رسوایی‌های اخلاقی پالین" به حدی زیاد است که تاکنون کتاب‌هایی چند صد صفحه‌ای درباره رسوایی‌های اخلاقی و دروغ‌های وی نوشته شده است.

 


"سارا پالین" "Sarah Palin" کیست؟ 

"سارا لوییز پالین" "Sarah Louise Palin"، متولد ۱۱ فوریه سال ۱۹۶۴، سیاستمدار و کارشناس آمریکایی است. وی از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ فرمانداری "آلاسکا" را بر عهده داشت و در سال ۲۰۰۸ از جان مک‌کین نامزد "حزب جمهوری‌خواه آمریکا" حمایت کرد و به عنوان معاون وی معرفی شد.نکته جالب توجه در فعالیت‌های دوران نوجوانی وی این است که سارا پالین مدل زیبایی بوده، به‌طوری که در سال ۱۹۸۴ به عنوان "ملکه زیبایی" "ایالت واسیلا" "Wasila" و سپس رتبه سوم ملکه زیبایی آلاسکا را کسب کرد. 

وی در بسیاری از مسابقات ورزشی دانشگاه و مدرسه، نقش رهبر گروه تشویق‌کننده‌ها را به عهده داشته است.دلیل جستجوهای اینترنتی بسیار بالای نام پالین چیست؟ 

در کمپین انتخاباتی سال ۲۰۰۸ آمریکا هنگامی که جان مک‌کین سناتور جمهوری‌خواه، سارا پالین را به عنوان معاون خود انتخاب کرد، تعداد جستجوی نام پالین از مک‌کین و اوباما بسیار فراتر رفت. اما دلیل این اشتیاق زیاد مردم چه بود؟ آیا به دنبال سابقه سیاسی وی بودند؟ 

طبق بررسی‌ها و نظرسنجی‌های انجام شده، در نظر بسیاری از شهروندان آمریکایی سارا پالین، نماد "رابطه نامشروع" است. 

در سال ۲۰۰۸ پس از اعلام نام "سارا پالین"، حاکم ایالت "آلاسکا" از سوی "جان مک‌کین" به عنوان معاون اول این نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری آمریکا، جستجوی نام وی در پایگاه‌های الکترونیکی جستجوگر به درجه ۱۰ ریشتر اینترنتی رسید. این کارشناسان در ادامه افزودند: این در حالی است که میزان جستجوی کلمات و اصطلاحات مختلف حتی کلمات جنسی در پایگاه‌های جستجوگر همواره از ۹ ریشتر فراتر نمی‌رفت. 

این کارشناسان فناوری اطلاعات همچنین می‌افزایند: آمار جستجوی نام‌های "جان مک کین"، "باراک اوباما" و "جو بایدن" با نام "سارا پالین" غیر قابل مقایسه است به طوری که تنها طی دو روز نخست پس از اعلام معاون اولی وی، تعداد جستجوگران آمریکایی که نام وی را جستجو می‌کردند بیش از نام تمام شخصیت‌ها و چهره‌های آمریکایی دیگر طی سه سال گذشته در این کشور بوده است.
گفتنی است تنها در روز ۳۰ آگوست جستجوی نام "سارا پالین" چهار برابر جستجوی نام "باراک اوباما" و هشت برابر "جان مک کین" و ده برابر "جو بایدن" بود. 

جستجوگران در پی چه هستند؟ 

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد اکثر جستجوگران طی این مدت به دنبال زندگینامه و اندیشه‌های وی در مورد "سقط جنین" بوده‌اند و افراد کمتری به دنبال اطلاعاتی درباره اندیشه و یا برنامه‌های سیاسی وی می‌گشتند. 

این بررسی‌ها همچنین نشان می‌دهد جستجوگران همچنین به دنبال عکس‌هایی از "سارا پالین"، به ویژه عکس‌های جنسی می‌گشتند و نیز به دنبال اخبار و اطلاعاتی در مورد "رسوایی اخلاقی"، "روابط نامشروع پنهانی" و "اطلاعات محرمانه" در این زمینه بودند.ناگفته نماند بیشتر جستجوی عکس در مورد حاکم "آلاسکا"، جستجوی درباره "عکس‌های عریان" وی بوده است. 

برخی از رسوایی‌های ملکه زیبایی آلاسکا 

مجله آمریکایی "Enquirer" اسنادی ارائه کرده است که نشان دهنده میزان بالای رسوایی‌های اخلاقی، دروغ‌‌های بزرگ و استعمال مواد مخدر سارا پالین بوده است.
در سال ۲۰۰۹ "جو مک‌گینیس" "Joe McGinnis"، نویسنده معروف آمریکایی قراردادی مبنی بر نوشتن زندگی‌نامه سارا پالین امضا کرد. برای نوشتن این کتاب او به آلاسکا محل زندگی پالین مراجعه کرد و خانه‌ای در همسایگی سارا پالین اجاره کرد. به گزارش "لس‌آنجلس تایمز"، پالین به وی هشدار می‌دهد تا از فرزندان او دوری کند.
در سال ۲۰۱۱، جو مک گینیس Geo McGiinniss کتاب خود را به نام "در جستجوی سارا پالین واقعی" منتشر کرد که فروش بسیار بالایی داشت.بر اساس تحقیقات و مصاحبه‌هایی که گینیس انجام داده است، سارا پالین روابط خارج از خانواده بسیاری داشت و به "مواد مخدر" اعتیاد داشته است. بنا بر این گزارش، خانم پالین ۵۰ ساله، حتی با ستاره بسکتبال آمریکایی تیم Miami Heat""، Glen Rice less"" نیز در ارتباط بوده است. گفته می‌شود پالین این ورزشکار ۶ فوتی را در حالی که عضو تیم دانشگاه خود در آلاسکا بوده است و به عنوان گزارشگر ورزشی برای شبکه KTUU کار می‌کرده، ملاقات کرد. 

در این کتاب همچنین ادعا شده است که وی حدود ۶ ماه با "Brad Hanson" همکار همسر وی رابطه داشته است که باعث شد رابطه تجاری همسر سارا با این همکار تجاری به هم بخورد. 

مجله آمریکایی "National enquirer"، به نقل از یک "منبع ناشناس" اعلام کرد: یادم می‌آید سارا از اینکه با ستاره سیاه‌پوست بسکتبالی بود بسیار خوشحال بوده است. گفته می‌شود که این ورزشکار رابطه با خانم سیاستمدار را تایید کرده است. 

گفته می‌شود حتی قبل از انتخاب پالین به عنوان فرماندار آلاسکا، "کوکایین" مصرف می‌کرده است. تاد همسر سارا نیز در سال ۱۹۸۶ به خاطر رانندگی در مستی دستگیر شد بسیار از کوکایین استفاده می‌کرد. 

سارا پالین، "بزرگ‌ترین دروغگوی سال" 

یکی دیگر از مواردی که پالین را دچار دردسر کرده است، دروغ‌های او است. 

به گزارش "روزنامه دیلی‌تلگراف"، سارا پالین معاون اول جان مک‌کین نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۰۹ برنده نشان افتخار "بزرگترین دروغ سیاسی سال ۲۰۰۹" شد. 

هیات کارشناسان وب‌سایت «PolitiFact»که هر ساله با بررسی اظهارات سیاستمداران آمریکایی بزرگ‌ترین دروغ سیاسی سال آمریکا را اعلام می‌کنند، اظهارات پالین درباره برنامه‌های دولت اوباما را به عنوان گمراه‌کننده‌ترین اظهارات سال ۲۰۰۹ تشخیص داده‌اند. 

پالین که در آن زمان ۴۵ سال داشت در اظهارات خود با اشاره تلویحی به برنامه اصلاح خدمات درمانی در آمریکا اعلام کرده بود که اوباما در نظر دارد «برنامه مرگ» را در ایالات متحده به اجرا بگذارد. 

این اظهارت پالین در "فیس‌بوک" باعث به وجود آمدن بحث‌های بسیاری در این باره شد و بیش از ۶ هزار بار به عنوان منبع به آن اشاره شده است. 

آیا پالین ماهی‌گیر است؟ 

به گزارش روزنامه انگلیسی "ایندیپندنت"، "سارا پالین" شخصیت مشهور جمهوری‌خواهان که از وی به عنوان "کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا" نام برده می‌شد، با دردسری که نامزد سابق وی برایش به‌وجود آورده مواجه شد. 

بنا بر این گزارش، پالین که برای جلب آرا نیازمند ارائه شخصیتی کاریزماتیک از خود بوده و لذا سعی کرد خود را به عنوان زنی اجتماعی و علاقه‌مند به ورزش نشان دهد، ادعا کرده بود که اهل تفریحاتی همچون ماهی‌گیری و شکار است. اما نامزد سابق وی در اظهاراتی وی را متهم به دروغ‌گویی کرد و اظهار داشت که همسر سابقش نه ماهی‌گیری بلد است و نه "شیوه استفاده از اسلحه" را می‌داند. 

"آلوی جانسون" نامزد سابق سارا پالین در این خصوص اظهار داشت: "مردم فکر می‌کنند که سارا اهل ماهی‌گیری، شکار و کوهنوردی است، اما چنین تصوری غلط است. من ندیده‌ام که او حتی یکبار وسایل ماهیگیری را لمس کرده باشد، او یک اسلحه در اتاقش داشت، اما شیوه استفاده از آن را بلد نبود و از من خواست تا به او یاد دهم چگونه باید از آن استفاده کند." 

گفته‌های جانسون چندان جدی گرفته نشد تا آن‌که قرار شد از یکشنبه آتی نمایش‌های شخصی خانم پالین در شبکه ویدئویی آغاز شود. یکی از این نمایش‌ها مربوط به ماهی‌گیری کردن سارا پالین است. کسانی که این تصاویر را دیده‌اند تایید کرده‌اند که به احتمال قوی جانسون راست می‌گوید.
پالین یک "صهیونیست" پر و پا قرص 

پالین در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸، نسبت به سیاست‌های کم‌رنگ اوباما در قبال "رژیم صهیونیستی" انتقادات فراوانی به عمل آورد. وی بارها اعلام کرد در صورت پیروزی جمهوری‌خواهان رابطه آمریکا با اسراییل گرم‌تر شده و از "حمله رژیم صهیونیستی به ایران" حمایت خواهد کرد. 


"سارا پالین در سرزمین‌های اشغالی" 

ساران پالین یکی از اعضای دائم کنفرانس صهیونیستی "آیپک" در آمریکا است. وی ایران را یکی از تهدیدهای جدی اسراییل دانسته و از سیاست‌های کمرنگ صهیونیستی اوباما انتقادات شدیدی به عمل آورده است. گردنبند "ستاره داوود" پالین مُهر پیمان ناگسستنی وی و صهیونیست‌ها
پالین در سال ۲۰۱۱ در حالی از سرزمین‌های اشغالی دیدن کرد که برای اثبات صهیونیست بودن خود گردنبند ستاره داوود که نشان صهیونیست‌ها بوده را بر گردن داشت. 

شایان ذکر است، سارا پالین بارها از ادامه ساخت شهرک‌های صهیونیستی در مناطق فلسطینی‌نشین حمایت کرده است.


ادامه مطلب ... نظرات :


نظرسنجی

سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟


صفحات جانبی
نویسندگان
کلمات کلیدی

آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما  • طراحی قالب توسط پارس تولز
  • ParsTools.Com
.CopyRight © 2010 - 2011 mahabadsamcm Group , All Rights Reserved ©